CLEAMEN 310 żelowy do WC i ceramiki

Nowy produkt

Przeznaczony do usuwania kamienia wodnego, moczowego i innych osadów mineralnych z wewnętrznych części WC, pisuarów, umywalek i innych wyposażeń sanitarnych.

Więcej szczegółów

  • 750 ml
  • 5l

Więcej informacji

Przeznaczony do usuwania kamienia wodnego, moczowego i innych osadów mineralnych z wewnętrznych części WC, pisuarów, umywalek, brodzików, wanien czy innych wyposażeń sanitarnych. Ma działanie antybakteryjne dzięki wysokiemu stężeniu kwasów. 

Środek się używa nierozcieńczony, nanosi się go na wewnętrzna stronę WC i nie spłukuje się, można go rozetrzeć szczotką aby był rozproszony po całej powierzchni.
Następnie poczekać 5-10 minut do momentu zadziałania.
Po tym czasie naniesiony preparat spłukać przy użyciu szczotki do WC, aby doszło do usunięcia wszystkich zanieczyszczeń szczególnie na jej wystającym skraju, gdzie bardzo często się utrzymują zanieczyszczenia .

W przypadku silnej warstwy kamienia wodnego proces należy ukończyć mechanicznie, przy powtórnym procesie dojdzie do jego szybszego rozpuszczenia. Nie używać na nierdzewne i chromowe części baterii, środek zawiera kwas chlorowodorowy, więc mogłoby dojść do uszkodzenia powierzchni

Średnia dawka za pomocą 
  pisuar  muszla klozetowa 
1 dawka v ml 20 40

pH koncentratu: 1

Spis niebezpiecznych związków znajduje się w karcie charakterystyki

Aby goście Twojego hotelu lub pensjonatu byli zadowoleni, trzeba im zaimponować. CLEAMEN Ci w tym pomoże: