Lista produktów producenta: CORMEN

Spółka CORMEN została założona w 1994. Od początku swojej działalności skupia się na produkcji kosmetyków (kremy do rąk, mydła w płynie i w piani, pasty do mycia rak szampony) artykułów drogeryjnych - przemysłowych i gospodarstwa domowego (środki czyszczące i mycie dla całego domu), chemii (środki czyszczące profesjonalne) i dezynfekcji. Pierwsze lata działalności odbywały się przede wszystkim na terenie Republiki Czeskiej, ale już od 1999 r. produkty były eksportowane do wielu krajów europejskich. Produkty marek
własnych ISOLDA, ISOFA, KRYSTAL, CLEAMEN, CRONVEL a TONGO  są dostarczane na rynek profesjonalny, który kładzie wielki nacisk na jakość towaru., Prawdopodobnie dzięki swej wysokiej wartości użytkowej nasze produkty bardzo szybko zyskały sobie przychylność rynku o tak dużych wymaganiach.


Spółka CORMEN zwraca szczególną uwagę na rozwój produktów. Wykorzystujemy do tego celu najnowsze informacje z dziedziny kosmetyki, dermatologii, wiedzy na temat zdrowia i sprzątania profesjonalnego. Najnowszym zadaniem jest wprowadzenie nowoczesnych środków chemicznych, które zostały wytworzone przy użyciu nanotechnologii i materiałów, które mają wysoki stopien biodegradacji, a zatem pozwalają na wprowadzenie nowych, przyjaznych dla środowiska (łatwy rozkład w naturze), środków myjących i czyszczących. Ciągłe doskonalenie, badania wszystkich cech produktów, zwiększenie jakości produktów i usług, utrzymuje firme CORMEN  na szczycie czeskich firm produkcyjnych w swojej dziedzinie.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 108 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 108 elementów