KRYSTAL do łazienek

Nowy produkt

Wysokie stężenie substancji aktywnych oraz konsystencja preparatu Krystal do łazienek, predestynuje go do łatwego usuwania większych warstw kamienia wodnego, rdzy, grubszych warstw zanieczyszczeń mechanicznych oraz do zapewniania wysokiego połysku.

Więcej szczegółów

  • 750 ml
  • 5l

Więcej informacji

Środek do całkowitego czyszczenia łazienki. Doskonale sprawdza się w usuwaniu kamienia wodnego, rdzy czy grubszych warstw zanieczyszczeń. Na czyszczonych powierzchniach pozostawia efekt hydrofobowy, który zapobiega powstawaniom zacieków. Jego innowacyjny skład i jakość surowców zapewnia komfort połączony z pewnością, że mamy do czynienia z produktem ekologicznym o wysokiej klasie użytkowej. Ma charakterystyczny i łagodny zapach wiśni co ułatwia nam czyszczenie nie podrażniając. 

Nie wymaga wycierania czy polerowania.

Instrukcja użycia:
Aplikować wprost na zanieczyszczone powierzchnie za pomocą rozpryskiwacza pianotwórczego, poczekać aż do momentu gdy zacznie działać, zetrzeć za pomocą gąbki lub spłukać wodą. Używać kremu ochronnego Isolda.

Uwaga błąd w katalogu drukowanym :
Przepraszamy za nieporozumienia spowodowane błędem w druku ceny pozycji 750 ml. oraz 5 litrów. Cena w cenniku oraz na Internecie jest właściwa