isolda wosk pszczeli z macierzanką

Nowy produkt

Przebadany klinicznie krem do skutecznego nawilżania skóry, zawiera wosk pszczeli i wyciąg z macierzanki.

Więcej szczegółów

  • 1 ks
  • 100 ml
  • 500 ml

Więcej informacji

Skutecznie nawilżający krem do rąk zawierający wosk pszczeli i wyciąg z macierzanki. Stosując go regularnie można zauważyć, że skóra dłoni jest wyraźnie ujędrniona i miękka. Łatwo się wchłania nie pozostawiając uczucia nadmiernie tłustych czy suchych dłoni. 

Wosk pszczeli jest naturalny produktem przygotowywanym przez pszczoły. Oczyszczony wosk pszczeli staje się coraz popularniejszy w obszarze przemysłu kosmetycznego, gdzie jest wykorzystywany ze względu na swoje nawilżające i ochronne właściwości. Dzięki swojej strukturze jest zdolny do tworzenia na skórze warstwy ochronnej, która chroni przed niekorzystnymi wpływami środowiska, wilgocią i zmiękcza skórę, dlatego jest składnikiem zwłaszcza balsamów do ust.
 
Macierzanka pospolita (Thymus vulgaris) jest bardzo cenną rośliną aromatyczną, którą znały już nasze babki, wykorzystuje się ją do zastosowań wewnętrznych, inhalacyjnych i zewnętrznych. Zawiera dużą ilość składników aktywnych, którym zawdzięcza swe właściwości antyseptyczne, przeciwzapalne i ukrwiające. Jest często wykorzystywana do higieny jamy ustnej, w aromaterapii, ale ważną rolę odgrywa również w pielęgnacji skóry.