isolda szałwia z biotyną Zobacz większe

isolda szałwia z biotyną

Nowy produkt

Ochronny krem do rąk zawierający składniki o działaniu antybakteryjnym oraz pielęgnacyjnym. 

Więcej szczegółów

  • 100ml

Więcej informacji

Ochronny krem do rąk zawierający składniki o działaniu antybakteryjnym oraz pielęgnacyjnym. Idealnie sprawdza się w miejscach gdzie dezynfekcja jest nieodłącznym elementem zabiegów higienicznych, takich jak salony kosmetyczne czy zakłady przemysłu spożywczego. Bardzo często środki antybakteryjne wysuszają i podrażniają skórę. Krem łatwo się wchłania, pozostawiając miękkie dłonie bez uczucia lepkości. Krem był testowany pod kątem działania bakteriobójczego podczas dezynfekcji rąk i skóry w odniesieniu do określonych szczepów bakterii. Niezastąpioną rolę w pielęgnacji skóry pełni również ekstrakt z szałwii.

 
Szałwia lekarska to wysoce ceniona roślina aromatyczna wykorzystywana do inhalacji i zastosowań zewnętrznych, odznaczająca się silnym antyseptycznym, łagodzącym i przeciwzapalnym działaniem. Bardzo często używa się jej do higieny jamy ustnej, staje się też ona, ze względu na właściwości tonizacyjne, łagodzące, antyoksydacyjne i czyszczące, coraz bardziej popularna w innych obszarach kosmetycznych.
 
Biotyna czyli koenzym R lub witamina H w organizmie wraz z witaminami z grupy  B i witaminą A uczestniczy w różnych reakcjach biochemicznych, jest ważna z punktu widzenia regeneracji i wzrostu komórek.