Cleamen Gastro Professional Odwapniacz technologii stali nierdzewnej Zobacz większe

Cleamen Gastro Professional Odwapniacz technologii stali nierdzewnej

Nowy produkt

Ciekły środek przeznaczony do odwapniania nierdzewnych sprzętów jak np. pralki, części zmywarek, czajniki, powierzchnie nierdzewne w kuchniach, basenach, prysznicach.

Więcej szczegółów

  • 6 kg

Więcej informacji

Ciekły środek przeznaczony do odwapniania nierdzewnych sprzętów jak np. pralki, części zmywarek, czajniki, powierzchnie nierdzewne w kuchniach, basenach, prysznicach. Odwapniacz całkowicie likwiduje osady i pozostawia te powierzchnie czyste. Dzięki zawartości antykorozyjnych związków nie narusza powierzchni metalowych.

 
Aplikacja: Na odwapnianie pralek, myjek itp rozcieńczyć środek z woda wg instrukcji podanej na danym urzadzeniu. Bieżąco uzywa sie 2 litry na myjke naczyniowa. Pozostawić aby zaczal sie proces mycia i oplukiwania. Małe przedmioty zanurzyć do roztworu 200 -300ml na litr wody, pozostawic 10 minut po czym spłukać mechanicznie, za pomoca szczotki lub padu usunac wszystkie osady i plamy. Przedmioty parokrotnie opłukać czysta woda i wysuszyć. Na wielkie powierzchnie aplikowac odwapniacz za pomoca pianownika wr rozpiętości 200–300 ml na 1 litr wody bezposrednio na powierzchnie. Pozostawic 30 minut. Powstaly brud usunac mopem lub czerwonym padem, splukac woda i nastepnie wysuszyc. Przez czeste uzycie pozbedziecie sie panstwo tworzeniu sie kamienia wodnego a co za tym idzie jego wielokrotnego czyszczenia.